Datatag - bezpečnostní a registrační systém proti krádeži pro automobily

Nový produkt

Elektronický bezpečnostní a identifikační systém pro automobily. Cena produktu je bez aplikace značení. Odbornou aplikaci provedeme u nás na prodejně. Objednejte na prodejně.

Více informací

4 990 Kč s DPH

Dostupná doprava
Osobní odběr - Zlín - prodejna
Zdarma

K vyzvednutí na prodejně
 
DPD
Zdarma

Do druhého dne
 
Česká pošta
Zdarma

Do druhého dne
 

Více informací

Krádeže automobilů a jejich součástí jsou stále se opakující velký problém. Policie často není schopna identifikovat kradené vozidla nebo jejich odstrojené části, protože původní sériová čísla od výrobce jsou odstraněna, změněna nebo je číslo tzv. klonováno. To je jedním z důvodů, proč je velmi obtížné  prokázat krádež, odsoudit zloděje a vrátit vozidlo, případně jeho součást původnímu majiteli.

Lídrem na trhu se zabezpečovacími systémy je společnost Datatag. Právě společnost Datatag úspěšně bojuje s tímto problémem již mnoho let a vyvinula jeden z nejsilnějších systémů proti krádeži. Za použití nejmodernějších technologií, které je prakticky nemožné odstranit, změnit nebo klonovat úspěšně bojuje proti kriminalitě Tyto systémy, nově schválené společností Thatcham jsou bezpochyby nejsofistikovanější bezpečnostní značení a registrační systémy, které byly doposud vyrobeny v boji proti krádeži.

Celoživotní ochrana a registrace v mezinárodním registru za jednu přijatelnou cenu a bez žádných dalších poplatků.

Nejmodernější neviditelná technologie nenaruší vzhled vašeho vozidla.

Tento nový bezpečnostní a identifikační systém Datatag pro automobily je speciálně designován pro prestižní, sportovní a luxusní vozidla 4x4. Více než 17 let Datatag úspěšně bojuje proti krádežím aut a  zabraňuje tomu, aby vozidla byla ukradena nebo rozebírána na díly nebo klonována, a poté prodána nic netušícím kupujícím.

Datatag technologie pro automobily

Skleněné transpondéry

Tento transpondér je zhruba ve velikosti zrnka rýže a jeho instalace je velmi jednoduchá. Obsahuje unikátní číselný kód, který je trvale naprogramován do integrovaného obvodu transpondéru. Na funkci elektroniky ve vozidle nemá žádný vliv. Kód nelze změnit ani smazat.

Samolepící značení

Tento samolepící transpondér obsahuje unikátní číselný kód, který je trvale naprogramován v integrovaném obvodu transpondéru. Kód nelze změnit ani smazat a je odolný vůči elektrickým šokům a magnetickým vlnám. Na funkci elektroniky ve vozidle nemá žádný vliv.

Výstražný štítek na okna

Tyto speciálně vyrobené štítky na okna jasně ukazují, že vaše vozidlo 4x4 je označeno nejmodernějším systémem Datatag a varují tak potencionální zloděje.

Výstražný štítek

Tyto speciálně vyrobené plastické pryskyřicové štítky varují potencionální zloděje a jsou atraktivní. Je nemožné je odstranit bez následného poškození.

UV nátěr

Unikátní neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část odstrašujícího efektu a následné identifikace. Tento UV nátěr neviditelně označí váš lak, aniž by ho poškodil.

Mikrotečky®

Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili. Velikost mikrotečky je 0,5 mm.

Datatag DNA

Je unikátní chemický DNA roztok. Každý kus stroje je chráněn neviditelný unikátním DNA kódem. Zloději si musí být jisti, že v případě legalizace kradeného vozidla, případně jeho dílů odstranili každou molekuly Datatag DNA. Datatag nabízí tuto moderní technologii v barvě, laku, lepidle, tekutině, prášku, gelu, oleji a spreji.