Datatag - bezpečnostní a registrační systém proti krádeži pro skútry a mopedy

Nový produkt

Elektronický bezpečnostní identifikační systém pro skútry a mopedy. Cena produktu je bez aplikace značení. Odbornou aplikaci provedeme u nás na prodejně. Objednejte na prodejně.

Více informací

2 290 Kč s DPH

Dostupná doprava
Osobní odběr - Zlín - prodejna
Zdarma

K vyzvednutí na prodejně
 
DPD
110 Kč

Do druhého dne
 
Česká pošta
170 Kč

Do druhého dne
 

Více informací

Během posledních let výrazně vzrostly prodeje skútrů. Lidé více a více unaveni seděním v autech v dopravních zácpách, naštvání stále rostoucími cenami za pohonné hmoty nebo se nechtějí tlačit v občas nespolehlivé veřejné dopravě.

Bohužel tento boom skútrů je také doprovázen dramatickým nárůstem jejich krádeží. Fyzické bezpečnostní zařízení mohou pomoci chránit váš skútr do určité míry, ale profesionální zloději se nenechají odradit zámky a alarmy. Vzhledem k tomu, že skútr je relativně lehký, může být snadno naložen do dodávky a odvezen pryč během několika sekund!

Nejlepší způsob, jak chránit váš skútr, je ihned při nákupu si nechat naistalovat identifikační značení. Víceprvkový elektronický identifikační systém proti krádeži umožňuje policii identifikovat pravého vlastníka jakéhokoliv označeného skútru, a to i přesto, že registrační značka a standardní identifikační čísla byly zničeny nebo změněny.

Pachatelé krádeží dobře vědí, že všechny soudní procesy, kde byl Datatag použit jako důkaz, byly pro Datatag a klienty s označeným motocyklem úspěšné. Jakmile zloději vidí výstražné štítky na vašem motocyklu, raději jej nechají být a poohlídnou se po jiném lehčím cíli.

Datatag jako lídr ve Velké Británii, ale i v Evropě nabízí elektronický systém proti krádeži, který není drahý a chrání váš skútr po dobu jeho životnosti. Neplatíte žádné roční poplatky, a když chcete skútr prodat, jednoduše vaši registraci přenesete na nového vlastníka.

Datatag technologie pro skútry/mopedy

Skleněné transpondéry

Tento transpondér je zhruba ve velikosti zrnka rýže a jeho instalace je velmi jednoduchá. Obsahuje unikátní číselný kód, který je trvale naprogramován do integrovaného obvodu transpondéru. Na funkci elektroniky ve vozidle nemá žádný vliv. Kód nelze změnit ani smazat.

Výstražný štítek ukazující neoprávněnou manipulaci

Speciálně vyvinuté štítky varují potencionální zloděje. Štítky není možné odstranit bez jejich poškození.

Výstražný štítek

Tyto speciálně vyrobené plastické pryskyřicové štítky varují potencionální zloděje a jsou atraktivní. Je nemožné je odstranit bez následného poškození.

UV nátěr

Unikátní neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část odstrašujícího efektu a následné identifikace. Tento UV nátěr neviditelně označí váš lak, aniž by ho poškodil.

Mikrotečky®

Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili. Velikost mikrotečky je 0,5 mm.

Datatag DNA

Je unikátní chemický DNA roztok. Každý kus stroje je chráněn neviditelný unikátním DNA kódem. Zloději si musí být jisti, že v případě legalizace kradeného vozidla, případně jeho dílů odstranili každou molekuly Datatag DNA. Datatag nabízí tuto moderní technologii v barvě, laku, lepidle, tekutině, prášku, gelu, oleji a spreji.