Krosová helma LS2 Subverter, MX470, bílá

Nový produkt

Revoluční off-roadová přilba nejvyšší třídy pro motokros, čtyřkolky a enduro, bezpečnostní systém Safety Sliding Structure s kluznou vnitřní mezivrstvou, lehká a odolná skořepina KPA kompatibilní s chrániči krční páteře, extrémně výkonné větrání s 26 otvory, komfortní hygienický antialergický interiér, zapínání dvojitými D-kroužky, hmotnost pouze 1200 g.

Více informací

Není skladem. Expedice k vám do 3 dnů.

4 999 Kč s DPH

Doprava zdarma!

visa

Více informací

Revoluční off-roadová přilba nejvyšší třídy pro motokros, čtyřkolky a enduro, pro výkonné závodní a hobby jezdce. Vrchol modelové řady LS2 a jedna z nejinovativnějších off-roadových přileb poslední doby stanovuje zcela nové standardy bezpečnosti, větrání a pohodlí. Inovativní bezpečnostní funkce přilby spočívá v kluzné vnitřní mezivrstvě, která se při nárazu uvnitř přilby posune nezávisle na vnější skořepině, čímž zaručuje zcela mimořádnou ochranu hlavy a snižuje možnost poranění mozku. Vzadu prodloužený tvar přilby chrání při pádu krční páteř i bez chrániče krční páteře. Revoluční systém větrání je opatřen 23 (!) větracími otvory pro dokonale efektivní a snadno regulovatelné větrání, nesrovnatelné s žádnou jinou off-roadovou helmou na trhu. Větrací otvory jsou navíc vyplněné plástvovými voštinami, které dále zvyšují odolnost přilby a ochranu hlavy v případě nárazu. Skořepina z velmi pevného ultralehkého materiálu KPA je vybavena lícnicemi Emergency Release System, které umožňují snadné snímání helmy v případě nutnosti. Přilba je plně kompatibilní s chrániči krční páteře. Komfortní hygienický hypoalergenní plně vyjímatelný a pratelný interiér. Zapínání dvojitými D-kroužky. Moderní design a vysoce kvalitní povrchová úprava.

Safety Sliding Structure
K většině poranění hlavy a mozku nedochází při kolmém nárazu na překážku, ale při nárazu pod úhlem, při kterém dochází k nebezpečné rotaci mozkové tkáně. Díky přídavné kluzné mezivrstvě mezi skořepinou přilby a EPS výstelkou, která dokáže při nárazu posunout vnitřek přilby nezávisle na vnější skořepině, zvyšuje přilba Subverter schopnost absorpce nárazů a redukuje působící síly o desítky procent, které by se jinak přímo přenesly na mozek.

Vlastnosti:

  • Skořepina: ultralehká skořepina z materiálu Kinetic Polymer Alloy s vysokou pevností a vynikající odolností proti proražení, 3 velikosti skořepiny pro optimální bezpečnost
  • Bezpečnost: Safety Sliding Structure s vnitřní kluznou mezivrstvou, Emergency Release System - rychlé vyjímání lícnic v případě nouze, vzadu prodloužený design přilby chrání při pádu oblast krku i bez použití krčního chrániče
  • Větrání: extrémně účinná ventilace s 26 částečně uzavíratelnými větracími otvory
  • Interiér: komfortní, antibakteriální, antialergický, kompletně vyjímatelný a pratelný, laserem vyřezávané polstrování
  • Zapínání: závodní zapínání dvojitými D-kroužky
  • Hmotnost: pouze 1200 g

Homologace:

  • ECE 22.05 / DOT

Tabulka velikostí:

VelikostObvod hlavy v cm
XXS 51–52
XS 53–54
S 55–56
M 57–58
L 59–60
XL 61–62
XXL 63–64